top of page
Tomas.jpg

MUDr. Tomáš Soukup, Ph.D.

Zakladatel Gomango studia

Specialista na výzkum kmenových buněk, regenerativní medicínu, výživový poradce, zakladatel sportovního centra GoMango. Tomáš Soukup se narodil v Liberci v roce 1980. Získal titul MUDr. a Ph.D. na Univerzitě Karlově v Praze v roce 2004 a 2012. Spolupracoval s Oxford University a University of Hong Kong. Během jeho studií pracoval i jako lektor na University of Hong Kong. Od roku 2004 působí na Ústavu histologie a embryologie při Univerzitě Karlově v Praze, Lékařské fakultě v Hradci Králové, kde je v současné době učitelem a výzkumným pracovníkem. Tomáš Soukup je spoluautorem mezinárodního patentu, publikoval 56 odborných článků, prezentoval více než 250 odborných lekcí a mezinárodních prezentací. Je členem International Society for Stem Cell Research, Czech Society for Analytical Cytology, European Society for Artificial Organs, Czech Anatomical Society, Czech Histo-and Cytochemical Society a České lékařské komory. Tomáš Soukup je také fitness trenér třídy II, mezinárodní TRX instruktor, mezinárodní SPINNING instruktor třídy 3, výživový poradce, zakladatel sportovního centra GoMango a maratonský a ultramaratonský běžec (doposud dokončil 31 maratonů – osobní rekord 2:54:17 a 17 ultramaratonů vč. UltraVasan).

Pjeta.jpg

Petra Klimešová

Výživová specialistka a trenérka

Pracuje v GoMango studiu od samého zrodu v roku 2010. Nejdříve působila na recepci a v současné době se věnuje pouze výživě a vedení sportovních lekcí (Spinning, TRX a individuální trénink). Absolvovala kurz Fitness akademie Ronnie trenér 2. třídy její vzdělávání týkající se výživy proběhlo pod dohledem Tomáše Soukupa. Specializuje se na výživu sportovců a těhotných. Těhotným se v poslední době věnovala hodně i na bázi individuálních cvičebních lekcí i co se týče poporodní nápravě diastázy břišních svalů. Ve volném čase se věnuje horské turistice, cvičení a běhu. Nepohrdně ale ani dobrou knížkou a válení na gauči. Spolu s Petrem Balášem se podílí na interaktivním GoMango vaření.

Petr.jpg

PharmDr. Petr Baláš

Farmaceut, výživový poradce a amatérský kuchař

Petr Baláš se narodil v roce 1976 v Ústí nad Orlicí. Vystudoval Farmaceutickou fakultu na Univerzitě Karlově a další postgraduální vzdělání dokončil na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně. V roce 2003 získal atestaci I. stupně v oboru lékárenství. Ve veřejném lékárenství pracoval více než 8 let a dále navázal zaměstnáním v biotechnologickém a farmaceutickém průmyslu. V současné době pracuje jako farmaceut v nemocniční lékárně. Celoživotní zálibu ve vaření a gastronomii prohloubil studiem na Střední gastronomické a hotelové škole v Praze, kde získal výuční list v oboru kuchař. Dále absolvoval kurz Trenér Fitness II. stupně a ve volném čase se věnuje sportu a vytrvalostnímu běhu. V rámci výživového poradenství může využít své znalosti z oblasti medicíny a farmacie pro rozbor farmakoterapie a použití doplňků stravy a skloubit je se zkušenostmi z kuchyně. Podílí se na vedení interaktivních lekcí praktického vaření s degustacemi – GoMango vaření. 

OndraK.jpg

Mgr. Ondřej Krempa

Trenér a výživový specialista

Učitel TV, výživový poradce, trenér, masér, spoluzakladatel SCHOOLtrip.cz

Rodilý hradečák, který v roce 2011 vystudoval UHK, pedagogickou fakultu – zaměření na tělesnou výchovu. Již při studiu se věnoval trénování v oblasti týmových sportů, dále trénování v oblasti fitness (skupinové i osobní tréninky). Od roku 2015 se intenzivně věnuje výživě a propojuje tak sport, trénování, výživu, regeneraci v jeden celek. Podílí se také na vzdělávacích kurzech instruktora fitness. 

 

Sportu se věnuje již od 6 let, kdy se věnoval závodně zejména fotbalu, později zařadil i posilování – to začalo mít větší význam během studia na VŠ a absolvování kurzů trenéra. Během studií se také rozrostla škála provozovaných pohybových aktivit – plavání, atletika, gymnastika, atd. Aktuálně se aktivně věnuje crossfitu, který mimo jiné spojuje všechny tyto aktivity. 

Lucka_pohoda.jpg

Lucie Kolková

Výživová specialistka

Lucie působí v GM od samotného zrodu, hlavně se věnuje výživivovému poradenstvi, ale můžete ji potkat i na sportovních skupinových lekcích. V současné době je na mateřské dovolené, ale poradenství a nedělní lekce TRX provozuje dál. Je vystudovaný diplomovaný farmaceutický asistent, výživový poradce, fitness trenér, SPINNING® instruktor. Prošla kurzem sportovní masáže a Kineziotapingu I, II. Jelikož sama už několik let nejí maso, její specialitou jsou vegetariánské a veganské jídelníčky.

bottom of page